Firma Eden została założona w roku 1998. Od tamtej pory rozwijamy się, poszerzając zakres naszych usług oraz zdobywając doświadczenie. Działamy na terenie Sanoka oraz jego okolic.

Nasza firma zajmuje się działalnością cateringową oraz sprzedażą i wypożyczaniem sukien ślubnych, bardzo dobrej jakości i w przystępnych cenach.

W dziedzinie cateringu, naszą pasją są wesela. Dlatego doświadczenie jakie zdobyliśmy w tej dziedzinie, pozwoliło nam stać się liderem lokalnego rynku

Zdajemy sobie sprawę, że ślub to wydarzenie wyjątkowe. Wydarzenie, które zapada w pamięć zarówno Państwa Młodych jak i Gości weselnych. Dlatego dokładamy wszelkiej staranności, aby uczynić ten dzień niezapomnianym i spełnić oczekiwania ludzi, którzy nam zaufali, powierzając właśnie nam organizację tej wspaniałej uroczystości. Najlepszą oceną dla nas będzie polecenie naszej firmy Państwa znajomym.

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług...

Galeria

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Zadzwoń

Prosimy o kontakt w od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 19:00
tel. 608 247 058

Referencje


Zobacz co inni o nas piszą
Grzegorz i Madzia
Na wstępie chcieliśmy podziękować Kasi za organizację naszego wesela. Było idealnie i profesjonalnie od samego początku do końca. Goście również zadowoleni, a o to głównie chodziło!!! Z czystym sercem polecamy Kasię i jej zgraną ekipę :)
Zuzia i Krystian
Gorąco polecamy firmę "Eden". Z góry dziękujemy Pani Kasi za tak wspaniale zorganizowane Wesele. Przepiękna dekoracja sali,wykwintne menu,oraz przemiła i zorganizowana obsługa zadowoli każdego najbardziej wymagającego.
Ewa i Grzegorz
Chcemy podziękować Pani Kasi i całej ekipie, która ciężko pracowała, aby ten dzień był wyjątkowy! Udało się! Jesteśmy w 100% zadowoleni z firmy Eden! To również dzięki Wam słyszymy same pozytywne opinie na temat przyjęcia weselnego! Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!